logo BIP

MOPS informacja

ŚWIADCZENIA RODZINNE

tel.: (71) 78-22-322

 

500+

tel.: (71) 79-99-274

tel.: (71) 79-99-287

tel.: (71) 78-22-326 (wypłata)
 

DODATKI MIESZKANIOWE

tel.: (71) 78-22-346

tel.: (71) 78-22-370

Wyszukaj

Program Aktywności Lokalnej „Aktywny Ołbin”

PAL "Aktywny Ołbin"realizowany jest przez ZTPS nr 3 w ramach projektu pt. "Wrocław Miastem @ktywnych". Celem PAL jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zamieszkujących osiedle Ołbin i okolice a także rozwiązywanie problemów i integracja społeczności lokalnej.

Program Aktywności Lokalnej "Aktywny Gądów"

 PAL "Aktywny Gądów" realizowany jest przez ZTPS nr 4 w ramach projektu pt. "Wrocław Miastem @ktywnych". Celem PAL jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zamieszkujących osiedle Gądów i okolice a także rozwiązywanie problemów i integracja społeczności lokalnej.

Program Aktywności Lokalnej „Aktywny Brochów”

PAL „Aktywny Brochów” realizowany jest przez ZTPS nr 5 w ramach projektu pt. "Wrocław Miastem @ktywnych". Celem PAL jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zamieszkujących osiedle Brochów i okolice a także rozwiązywanie problemów i integracja społeczności lokalnej.

Program Aktywności Lokalnej „Aktywne Sępolno”

PAL "Aktywne Sępolno" realizowany jest przez ZTPS nr 3 w ramach projektu pt. "Wrocław Miastem @ktywnych". Celem PAL jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zamieszkujących osiedle Sępolno i okolice a także rozwiązywanie problemów i integracja społeczności lokalnej.

Program Aktywności Lokalnej „Aktywne Przedmieście Oławskie”

 PAL "Aktywne Przedmieście Oławskie" realizowany jest przez ZTPS nr 5 w ramach projektu pt. "Wrocław Miastem @ktywnych". Celem PAL jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zamieszkujących osiedle Przedmieście Oławskie i okolice a także rozwiązywanie problemów i integracja społeczności lokalnej.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.