logo BIPLogo Facebook

poniedziałek – piątek
10.00 – 14.00
w ostatni dzień miesiąca
10:00 – 12:00

Świadczenia rodzinne i alimentacyjne

tel. 71 79 99 274

Dodatki Mieszkaniowe

tel. 71 78 22 346
tel. 71 78 22 348

Karta Rodzina Plus
i Karta Dużej Rodziny

tel.  71 78 23 595
tel.  71 78 23 594
ul. Namysłowska 8
poniedziałek – środa i piątek
8.00 – 15.00
czwartek
8.00 – 16.30

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

tel. 71 78 22 360
tel. 71 78 22 362
tel. 71 78 22 363
e-mail: zon@mops.wroclaw.pl
pl. Solidarności 1/3/5 - III piętro, pokój 316

Wyszukaj

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji opiniującej oferty złożone w konkursie „Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych zlecana ze środków PFRON”.

Jakie są zadania członków komisji konkursowej

  • ocena i opiniowanie ofert w oparciu o kryteria określone w ogłoszeniu,
  • wypełnienie karty oceny merytorycznej,
  • rekomendowanie ofert,
  • proponowanie podziału środków PFRON przewidzianych pomiędzy wybranymi oferentami.

Jaki wymagania powinni spełniać członkowie komisji

Kandydaci, którzy chcą wziąć udział w pracach komisji powinni spełniać następujące warunki:

  • być obywatelami Rzeczypospolitej Polski,
  • korzystać z pełni praw publicznych,
  • przyjąć warunki uczestnictwa w pracach komisji (udział w pracach jest nieodpłatny, za podróż nie przysługuje zwrot kosztów),
  • reprezentować organizację lub podmiot, które prowadzą działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

W skład komisji nie mogą wchodzić przedstawiciele organizacji biorących udział w tym konkursie.